Tandborstglas Smedbo House R343Vit
Rek. pris 530 kr
430 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Vit
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
House R343
Vit
430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tandborstglas från Smedbo i frostat glas med hållare. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RX343 |
| Färg | Matt Vit |
| Djup | 93 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Tandborstglas |
| EAN-nr | 7391447088441 |





