Tandborstglas Smedbo Ice OK343P Krom/Vitt Porslin
570 kr
Se priset!
kompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Ice OK343P Krom/Vitt Porslin
570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hållare med tandborstglas i porslin. Hållare i polerad krom. Dold fastsättning. Löstagbar tandborstglas för enkel rengöring. De monteringsplattor som medföljer produkten är anpassad för montering med skruv
Varumärke
SmedboBeskrivning
Hållare med tandborstglas i porslin. Hållare i polerad krom. Dold fastsättning. Löstagbar tandborstglas för enkel rengöring. De monteringsplattor som medföljer produkten är anpassad för montering med skruv
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | OK343P |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Serie | Ice |
| Typ | Tandborstglas |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 101 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Bredd | 70 mm |
| EAN-nr | 7391447076820 |


