Tandborstglas Smedbo Ice OK443P
900 kr
Se priset!
kompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Ice OK443P
900 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tandborsthållare från Smedbo i polerad krom med tandborstglas i porslin.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | OK443P |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Polerat Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Ice |
| Typ | Tandborstglas |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Bredd | 63 mm |
| EAN-nr | 7391447086430 |




