Tandborstmugg Dsignhouse x MoominRosa
399 kr
Se priset!

Tandborstmugg Dsignhouse x Moomin
Rosa
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna praktiska och charmiga mugg är tillverkad av keramik med ett tillhörande lock i silikon. Denna mugg är både vacker och funktionell, perfekt för att lysa upp ditt kök eller badrum med en touch av Mumin-magi. Låt Mumin Muggen bli ett charmigt tillskott till ditt hem och ge dig själv eller någon du tycker om en daglig dos av glädje och inspiration från Mumins underbara värld!
Varumärke
Dsignhouse x MoominBeskrivning
Denna praktiska och charmiga mugg är tillverkad av keramik med ett tillhörande lock i silikon. Denna mugg är både vacker och funktionell, perfekt för att lysa upp ditt kök eller badrum med en touch av Mumin-magi. Låt Mumin Muggen bli ett charmigt tillskott till ditt hem och ge dig själv eller någon du tycker om en daglig dos av glädje och inspiration från Mumins underbara värld!
Övrigt
- Material: Keramik, Silikon
- Skötselråd: Diskmaskinsäker
- Material: Keramik, Silikon
- Skötselråd: Diskmaskinsäker
Egenskaper
| Varumärke | Dsignhouse x Moomin |
| Art.Nr. | TM101 |
| Färg | Rosa |
| Material | Keramik/Silikon |
| Serie | Mumin |
| Typ | Tandborstmugg |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Volym | 200 ml |
| EAN-nr | 5744002710424 |
