Toalettborste Beslagsboden 1035Borstat Stål
Rek. pris 519 kr
360 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstat Stål

1035
Borstat Stål
360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Beslagsboden 1035 är en stilren WC-borste för väggmontering. Den har en självhäftande bakplatta för enkel montering.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Toalettborste Beslagsboden 1035 är en stilren WC-borste för väggmontering. Den har en självhäftande bakplatta för enkel montering.
Beslagsboden rekommenderar att inte sätta produkter med 3M på våtrumstapet eller väggmatta pga. att man ej vet hur mycket mjukgörare samt hur fet ytan är. 3M sitter säker på fettfria, fasta underlag så som målade ytor, lackade, kakel, klinkers, glas med mera.
Underlag som man ska undvika är feta ytor, matta dåligt bundna samt kritande ytor t.ex spacklade ytor, extra matta ytor eller bart trä.
Underlag som man ska undvika är feta ytor, matta dåligt bundna samt kritande ytor t.ex spacklade ytor, extra matta ytor eller bart trä.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1035 |
| Yta | Matt |
| Färg | Borstat Stål |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Bredd | 103 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Toalettborste |
| EAN-nr | 7391447083897 |

