Toalettborste Brabantia Classic Refill
Rek. pris 129 kr
fr.120 kr
Se priset!
Välj variant

Classic Refill
120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Brabantia Classic Refill när du behöver byta ut borsten på din Toalettborste Brabatia Classic.
Finns att köpa i svart eller vitt.
Finns att köpa i svart eller vitt.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettborste Brabantia Classic Refill när du behöver byta ut borsten på din Toalettborste Brabatia Classic.
Finns att köpa i svart eller vitt.
Finns att köpa i svart eller vitt.
Recensioner
Thorleif SVerifierad köpare
för 2 månader sedanVi har efter ca 6 veckor fortfarande inte fått någon leverans, men vår betalning behöll man...
GVerifierad köpare
för 3 månader sedanPassar bra , glad att jag kan hitta refill
Sven-Olof RVerifierad köpare
för 1 år sedanBrabantia är kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 201240B |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 0,135 kg |
| Bredd | 383 mm |
| Färg | Svart, Vit |
