Toalettborste Brabantia ClassicFärg: Platinum
Rek. pris 395 kr
324 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
290 mm
Färg:
Platinum

Classic
Färg: Platinum
324 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Brabantia Classic med plasthandtag är en diskret toalettborste med behållare som täcker borsten. Perfekt för användning i ditt badrum.
Finns att köpa i flera olika färger.
Finns att köpa i flera olika färger.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettborste Brabantia Classic med plasthandtag är en diskret toalettborste med behållare som täcker borsten. Perfekt för användning i ditt badrum.
Finns att köpa i flera olika färger.
Finns att köpa i flera olika färger.
Recensioner
UdvalVerifierad köpare
för 1 år sedanPLUS: Funktionell, borsten hakar upp sig på hållaren med hjälp av sin lilla ”krage”. Denna ”krage” har en bra design som förhindrar skador på toaskålen därför att den är: liten, ligger högre upp på skaftet och av plast. Med vår tidigare toaborste slog vi sönder toaskålen med ”kragen” som var: större, låg längre ner på skaftet och av stål. MINUS: Borsten är lite hård.
+ Bra hållare
- Hård borste
PetyaVerifierad köpare
för 5 år sedanBra kvalite av produkten.Metal mint färgen stämmer med den på foton.
Natalia SVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket bra borste
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 477324 |
| Yta | Matt |
| Färg | Platinum |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 345 mm |
| Vikt | 2,102 kg |
| Bredd | 290 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Toalettborste |
| EAN-nr | 8710755477324 |







