Toalettborste Brabantia Profile
fr.669 kr
Se priset!
Välj variant

Profile
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Brabantia Profile kan användas för väggmontering med medföljande konsol, men även utan fäste på badrumsgolvet. Med en löstagbar inre hin är behållaren enkel att rengöra, försedd med lock för ett diskret utseende.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettborste Brabantia Profile kan användas för väggmontering med medföljande konsol, men även utan fäste på badrumsgolvet. Med en löstagbar inre hin är behållaren enkel att rengöra, försedd med lock för ett diskret utseende.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Toalettborste Brabantia Profile finns att köpa i flera olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 483325B |
| Yta | Blank, Matt |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 290 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Färg | Blank Stål, Matt Stål, Matt Svart, Vit |
| Vikt | 1,045, 1,076 kg |
