Toalettborste Duschbyggarna Angle
850 kr

Angle
850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Angle från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en fyrkantig kopp. Toalettborstens kopp är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Angle från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en fyrkantig kopp. Toalettborstens kopp är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1614 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Material | Mässing/Glas |
| Bredd | 105 mm |
| Serie | Angle |
| Höjd | 375 mm |
| Djup | 135 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722829 |
