Toalettborste Duschbyggarna Black C1114
1 160 kr
870 krSpara 25 %Kampanj71 tim kvar!

Black C1114
870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Black C1114 från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är gjord av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Black C1114 från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är gjord av glas och monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1114 |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Mattsvart |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Black |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Bredd | 95 mm |
| EAN-nr | 7340138722652 |
