Toalettborste Duschbyggarna Brass Golvstående eller Vägghängd
2 510 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Brass Golvstående eller Vägghängd
2 510 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Duschbyggarna Gold är ett elegant set med hållare och toalettborste. Detta set kan stå på golvet eller monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Duschbyggarna Gold är ett elegant set med hållare och toalettborste. Detta set kan stå på golvet eller monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1914 |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Material | Mässing |
| Bredd | 95 mm |
| Serie | Brass |
| Höjd | 380 mm |
| Djup | 105 mm |
| Färg | Mässing |
| EAN-nr | 7340138769565 |
