Toalettborste Duschbyggarna Classic
fr.1 070 kr
Välj variant

Classic
1 070 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Classic från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en kopp. Toalettborstens kopp är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Classic från Duschbyggarna är ett stilrent set med toalettborste och en kopp. Toalettborstens kopp är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Recensioner
Gustav Verifierad köpare
för 3 månader sedanFin och känns som den är i bra kvalitet, hade hellre sett att ”byttan” var i vit porslin istället för glas pga snyggare
+ Lätt att komma åt under med dammsugare/städning. Snygg
- Frostat glas är fult
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Material | Mässing/Glas |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | Classic |
| Djup | 145 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
