Toalettborste Grohe Essentials
fr.717 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Essentials
717 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Grohe Essentials utan hållare –perfekt att ha hemma när toalettborsten till ditt set med hållare behövs bytas ut.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettborste Grohe Essentials utan hållare –perfekt att ha hemma när toalettborsten till ditt set med hållare behövs bytas ut.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40374DC1G |
| Montering | Skruv/Lim |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall / Glas |
| Serie | Essentials |
| Typ | Toalettborste |
| Höjd | 210 mm |
| Färg | Cool Sunrise, Rostfritt Stål |
| Djup | 385, 390 mm |
| Bredd | 120, 130 mm |
