Toalettborste Gustavsberg Square med HållareBorstad Mässing
1 710 kr
1 127 krSpara 34 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

Square med Hållare
Borstad Mässing
1 127 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Square med Hållare från Gustavsberg är praktisk toalettborste som är gjord av metall och har en stilren och modern design som gör att den passar in i de flesta badrum. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Toalettborste Square med Hållare från Gustavsberg är praktisk toalettborste som är gjord av metall och har en stilren och modern design som gör att den passar in i de flesta badrum. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41103910 24 |
| Yta | Matt |
| Färg | Borstad Mässing |
| Djup | 114 mm |
| Höjd | 368 mm |
| Bredd | 94 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Square |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8744067 |
| EAN-nr | 7393792234122 |


