Toalettborste set Duschbyggarna Dark Rose Mat
1 660 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose Mat
1 660 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Duschbyggarna Dark Rose Matt är ett elegant set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Duschbyggarna Dark Rose Matt är ett elegant set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2113 |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Material | Mässing |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | Dark Rose Mat |
| Höjd | 350 mm |
| Djup | 140 mm |
| Färg | Dark Rose Mat |
| EAN-nr | 7340138769770 |
