Toalettborsthållare Habo NatureVit
Rek. pris 319 kr
202 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Nature
Vit
202 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toaborsthållare av polyresin och bambu. Modern och stilren design som blir en vacker detalj i badrummet. Höjd inklusive skaft, 370 mm. Diameter 100 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Toaborsthållare av polyresin och bambu. Modern och stilren design som blir en vacker detalj i badrummet. Höjd inklusive skaft, 370 mm. Diameter 100 mm.
Recensioner
GVerifierad köpare
för 4 månader sedanSer snygg ut i badrummet, nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30100 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Montering | Fristående |
| Material | Polyresin |
| Serie | Nature |
| Typ | Toalettborsthållare |
| EAN-nr | 7317900301001 |

