WC-Borste Beslagsboden 1233Svart
Rek. pris 589 kr
546 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

1233
Svart
546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
WC-borste Beslagsboden 1233 är en golvstående toalettborste med utbytbart borsthuvud.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1233 |
| Färg | Svart |
| Djup | 104 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 95 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | WC-Borste |
| EAN-nr | 7391447093070 |



