Pappersbehållare Intra Easy 281
3 029 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersbehållare Easy 281 från Intra är en elegant pappersbehållare i rostfritt stål för montering på vägg. För pappersstorlek max 90x270 mm.
Varumärke
IntraBeskrivning
Pappersbehållare Easy 281 från Intra är en elegant pappersbehållare i rostfritt stål för montering på vägg. För pappersstorlek max 90x270 mm.
Installation
Montera väggfästet på väggen. Montera pappersbehållaren på fästet.
Montera väggfästet på väggen. Montera pappersbehållaren på fästet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ASI0210 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 371 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Easy |
| Produkttyp | Pappersbehållare |
| Bredd | 281 mm |
| RSK-nr | 8761232 |
| EAN-nr | 4005683042886 |
