Pappersbehållare Intra Icon 300
8 500 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersbehållare Icon 300 från Intra är en stilren pappersbehållare i rostfritt stål. Den passar alla standard pappersstorlekar.
Varumärke
IntraBeskrivning
Pappersbehållare Icon 300 från Intra är en stilren pappersbehållare i rostfritt stål. Den passar alla standard pappersstorlekar.
Installation
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ICPMM |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Icon |
| Produkttyp | Pappersbehållare |
| Bredd | 300 mm |
| RSK-nr | 8761198 |
| EAN-nr | 7055570014837 |
