Reservpappershållare Beslag Design Base 100 SjälvhäftandeSilver
239 kr

Base 100 Självhäftande
Silver
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med självhäftande 3M tejp monteras dessa utan skruvhål på väl rengjort och slätt underlag
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 606022-21 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Nickel |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Stål |
| Serie | Base |
| Typ | Reservpappershållare |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 7316186060220 |

