Reservpappershållare Duschbyggarna Brass
880 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Brass
880 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reservpappershållare Duschbyggarna Brass är en minimalistisk toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Reservpappershållare Duschbyggarna Brass är en minimalistisk toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1905 |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Reservpappershållare |
| Material | Mässing |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Brass |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Mässing |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769480 |
