Reservpappershållare Duschbyggarna Dark Rose Mat
1 020 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose Mat
1 020 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reservpappershållare Duschbyggarna Dark Rose Matt är en minimalistisk toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Reservpappershållare Duschbyggarna Dark Rose Matt är en minimalistisk toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2105 |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Reservpappershållare |
| Material | Mässing |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Dark Rose Mat |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Dark Rose Mat |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769725 |
