Reservpappershållare Duschbyggarna Soft
570 kr

Soft
570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reservpappershållare Soft från Duschbyggarna är en modern toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Reservpappershållare Soft från Duschbyggarna är en modern toalettpappershållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1507 |
| Yta | Högblank |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Reservpappershållare |
| Material | Mässing |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Soft |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722898 |
