Reservpappershållare Macro Design Peek
fr.195 kr
fr.135 krFrån 29 %Kampanj17 tim kvar!
Välj variant

Peek
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reservpappershållare Macro Design Peek är en stilren pappershållare i rak design. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Reservpappershållare Macro Design Peek är en stilren pappershållare i rak design. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Dokument
Recensioner
Maria JVerifierad köpare
för 1 månad sedanSnygg. Använde tejp. Allt gick bra tills jag skulle måtta in hållaren på tejpen på väggen. Tjoff! Som magnet och då hamnade den snett. Gick inte att rätta till. Inte värre än att den går att använda. Tips håll inte hållaren för nära tejpen då du måttar in den.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | T007033KM |
| Yta | Blank |
| Montering | Självhäftande, kan skruvas |
| Utförande | Vägghängd |
| Serie | Peek |
| Typ | Reservpappershållare |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 64 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Guld, Krom |
