Reservpappershållare Smedbo House R320
Rek. pris 480 kr
fr.340 kr
Se priset!
Välj variant

House R320
340 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Reservpappershållare från Smedbo med dold fastsättning. Avsedd för en rulle.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RX320S |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Typ | Reservpappershållare |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Blank Krom, Matt Krom, Matt Svart, Matt Vit, Mässing |
| Tillverkarens Art.Nr. | RB320, RV320 |


