Toalettpappershållare Alterna KnoxMatt Svart, Skruvas
419 kr
Vald variant
Montering:
Skruvas
Färg:
Matt Svart

Knox
Matt Svart, Skruvas
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Alterna Knox är en WC-pappershållare med smart stoppfunktion som håller rullen på plats. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Toalettpappershållare Alterna Knox är en WC-pappershållare med smart stoppfunktion som håller rullen på plats. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8744054 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Matt Svart |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Bredd | 150 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Zink |
| Serie | Knox |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 96 mm |
| RSK-nr | 8744054 |
| EAN-nr | 7332508078261 |
