Toalettpappershållare Beslagsboden B440B Svart

B440B Svart
Beskrivning
Recensioner
Snygg och framför allt billig. En av de två hållarna släppte tejpen på redan första natten. Det kändes lite som att den hade torkat redan bär jag satte upp den. Jag tog bara lite ny tejp för kakel och klippte till egna bitar och nu sitter den bra. Den andra jag köpte var det inga problem med.
Fjädern i den är inte så bra, så den håller inte riktigt toarullen på plats när man drar av pappret. Och den känns lite billig. I övrigt snygg och enkel att montera.
Snygg praktisk mycket enkel att montera
Smidigt med självhäftande alternativ, det blev vi glada över då vi har nyrenoverat badrum och inte vill borra i kaklet det första vi gör. Dock lossnade den efter kort tid, så mindre bra.. vi får lösa på annat sätt. Vill man borra upp den finns nog inga anmärkningar! Nöjd med köp, i vilket fall
Snygg, lätt att byta rulle, river av pappret ordentligt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B440B |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Djup | 80 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 109 mm |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 129,6 mm |
| EAN-nr | 7391447045338 |


