Toalettpappershållare Demerx Redo Black Edition
448 kr
320 krSpara 29 %Kampanj19 tim kvar!

Redo Black Edition
320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Demerx Redo Black Edition är en snygg och praktiskt toalettpappershållare, med bra förvaring för 4 st extra rullar.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Toalettpappershållare Demerx Redo Black Edition är en snygg och praktiskt toalettpappershållare, med bra förvaring för 4 st extra rullar.
Recensioner
Moa CVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och praktisk!
Peter LVerifierad köpare
för 5 år sedanBra alternativ till att slippa göra håll i väggen
+ Snygg
- Än så länge inga
Mimmi Verifierad köpare
för 5 år sedanJag sökte efter en svart toalettpappershållare och då kom denna upp. Den är snygg, lätt att montera och stabil då den har en tyngd i botten.
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 34011 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Utförande | Golvstående |
| Material | Stål |
| Serie | Redo |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 555 mm |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 7391919340114 |


