Toalettpappershållare Duschbyggarna Angle utan Lock
350 kr

Angle utan Lock
350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Angle utan Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Hållaren har en fyrkantig väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Angle utan Lock från Duschbyggarna är en stilren toalettpappershållare. Hållaren har en fyrkantig väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Recensioner
Svensson, JVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg men lite för tunn bygel, ger billigt intryck trots stabil konstruktion.
+ Funktionell
- för tunn bygel för gediget intryck
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1604 |
| Yta | Högblank |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Material | Mässing |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 126 mm |
| Serie | Angle |
| Djup | 40 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722720 |
