Toalettpappershållare Grohe Essentials 235 mmKrom
Rek. pris 685 kr
357 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom

Essentials 235 mm
Krom
357 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettpappershållare Grohe Essentials, passar in i de flesta hem.
Tillbehören i Essentials-serien är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum. Kollektionen har skapats för att samspela med många olika blandare och har en frapperande kromfinish i form av Grohe StarLight®.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40385001 |
| Färg | Krom |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 235 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Serie | Essentials |
| Typ | Toalettpappershållare |
| RSK-nr | 8377569 |
| EAN-nr | 4005176326356 |


