Toalettpappershållare Grohe Essentials Utan Lock
Rek. pris 806 kr
fr.384 kr
Se priset!
Välj variant

Essentials Utan Lock
384 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Grohe Essentials utan lock har en elegant och stilren design som passar alla badrum. Tack vare den hållbara kromade Grohe Long-Life-beläggningen, håller den sig glänsande under många år framöver.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettpappershållare Grohe Essentials utan lock har en elegant och stilren design som passar alla badrum. Tack vare den hållbara kromade Grohe Long-Life-beläggningen, håller den sig glänsande under många år framöver.
Grohe Long-Life-beläggning
Toalettpappershållaren har en långlivad beläggning som motstår slitage och behåller sin glans över tid.
Övrigt
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
Toalettpappershållaren har en långlivad beläggning som motstår slitage och behåller sin glans över tid.
Övrigt
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 408489G |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas |
| Utförande | Vägghängd |
| Funktion | Long-Life-beläggning |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Essentials |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 44 mm |
| Diameter | 54 mm |
| Höjd | 119 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 54 mm |
| Färg | Koppar, Krom, Mattsvart, Mässing, Svart |
| Installationsinställning | Quickfix |



