Toalettpappershållare Grohe Essentials
Rek. pris 1 009 kr
fr.569 kr
fr.517 krSänkt pris!
Välj variant

Essentials
517 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpapperhållare Grohe Essentials har en elegant och stilren design som passar alla badrum. Tack vare den hållbara kromade Grohe StarLight-ytbehandlingen, håller den sig glänsande under många år framöver.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettpapperhållare Grohe Essentials har en elegant och stilren design som passar alla badrum. Tack vare den hållbara kromade Grohe StarLight-ytbehandlingen, håller den sig glänsande under många år framöver.
Övrigt
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
- Grohe StarLight kromyta
Tillbehören i Essentials-serien är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum. Kollektionen har skapats för att samspela med många olika blandare och har en frapperande kromfinish i form av Grohe StarLight®.
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
- Grohe StarLight kromyta
Tillbehören i Essentials-serien är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum. Kollektionen har skapats för att samspela med många olika blandare och har en frapperande kromfinish i form av Grohe StarLight®.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40689DA1G |
| Montering | Skruv/Lim |
| Utförande | Vägghängd |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Serie | Essentials |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Bredd | 55 mm |
| Färg | Rostfritt Stål, Warm Sunset |
| Djup | 185, 190 mm |
| Höjd | 140, 145 mm |
