Toalettpappershållare Gustavsberg SquareKrom
Rek. pris 499 kr
330 kr
322 krSänkt pris!
Vald variant
Yta:
Blank

Square
Krom
322 kr
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Square från Gustavsberg är en elegat toapappershållare som är tillverkad i metall och har en stilren och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Toalettpappershållare Square från Gustavsberg är en elegat toapappershållare som är tillverkad i metall och har en stilren och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41103907 |
| Yta | Blank |
| Färg | Krom |
| Djup | 68 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Bredd | 189 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Utförande | Vägghängd |
| Garanti | 2 år |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Typ | Toalettpappershållare |
| RSK-nr | 8744062 |
| EAN-nr | 7393792234030 |


