Toalettpappershållare Gustavsberg SquareMattsvart
Rek. pris 588 kr
393 kr
384 krSänkt pris!
Vald variant
Yta:
Matt

Square
Mattsvart
384 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Square från Gustavsberg är en elegat toapappershållare som är tillverkad i metall och har en stilren och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Toalettpappershållare Square från Gustavsberg är en elegat toapappershållare som är tillverkad i metall och har en stilren och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41103907 53 |
| Yta | Matt |
| Färg | Mattsvart |
| Djup | 68 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Bredd | 189 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Utförande | Vägghängd |
| Garanti | 2 år |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Typ | Toalettpappershållare |
| RSK-nr | 8744064 |
| EAN-nr | 7393792234078 |


