Toalettpappershållare Habo 1368
Rek. pris 215 kr
fr.133 kr
Se priset!
Välj variant

1368
133 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare 1368 från Habo är en toalettpappershållare av rostfritt stål med dold skruvfastsättning. Utsprång 40 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare 1368 från Habo är en toalettpappershållare av rostfritt stål med dold skruvfastsättning. Utsprång 40 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17750H |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Stål |
| Serie | 1368 |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 40 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Höjd | 84 mm |
| Bredd | 144 mm |
| Färg | Krom, Mässing, Rostfritt, Svart |
