Toalettpappershållare Habo Laverna
Rek. pris 285 kr
182 kr
Se priset!

Laverna
182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Laverna från Habo är en toapappershållare av rostfritt stål med dold fastsättning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare Laverna från Habo är en toapappershållare av rostfritt stål med dold fastsättning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16435 |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 47 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 85 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Laverna |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 135 mm |
| EAN-nr | 7317900164354 |

