Toalettpappershållare Hansgrohe Logis Krom 148
Rek. pris 473 kr
332 kr
Se priset!

Logis Krom 148
332 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Toalettpappershållare Logis från Hansgrohe för väggmontage.
Övrigt
- Material: mässing
- Väggmontage
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Material: mässing
- Väggmontage
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Recensioner
LinaVerifierad köpare
för 2 år sedanStämde väl överens med beskrivningen. Lätt att montera.
AnnaVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket snygg och stilren. Känns gedigen. Har hög kvalitet.
Mats LVerifierad köpare
för 4 år sedanSynd att man inte kan vända den åt vänster, det går men då är logga upp och ner samt att skruvhålet kommer uppåt.
Maria Verifierad köpare
för 5 år sedanSnyggare än förväntat.
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41726000 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Utförande | Vägghängd |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Logis |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 77 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Bredd | 148 mm |
| RSK-nr | 8744035 |
| EAN-nr | 4059625123072 |


