Toalettpappershållare Intra Icon ICT2
8 616 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Icon ICT2 från Intra är en toalettrullhållare i rostfritt stål. Den är anpassad för två rullar (max Ø 105 mm).
Varumärke
IntraBeskrivning
Toalettpappershållare Icon ICT2 från Intra är en toalettrullhållare i rostfritt stål. Den är anpassad för två rullar (max Ø 105 mm).
Installation
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ICT2 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 125 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 300 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Icon |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 150 mm |
| RSK-nr | 8761200 |
| EAN-nr | 7055570014868 |
