Toalettpappershållare Lavabo Luna 98 mmMattsvart
959 kr
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Luna 98 mm
Mattsvart
959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LavaboBeskrivning
Lavabo Luna, en hållare toalettpappershållare i stilren design.
Tillverkad i massivmässing med ytbehandling i krom.
Kombinera toalettpappershållaren med andra tillbehör i samma färg ifrån serien Luna.
Kombinera toalettpappershållaren med andra tillbehör i samma färg ifrån serien Luna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 57062 |
| Färg | Mattsvart |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 138 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Mässing |
| Serie | Luna |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 5711402570620 |


