Toalettpappershållare Strand Stainless Askim AS-427
Rek. pris 370 kr
246 kr
Se priset!

Askim AS-427
246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Askim-serien har genomgående ett runt väggfäste. Seriens borstade ytfinish på det rostfria stålet gör att beslagen passar perfekt med övriga rostfria detaljer i ditt badrum. Beslagen skruvas upp.
Varumärke
Strand StainlessBeskrivning
Askim-serien har genomgående ett runt väggfäste. Seriens borstade ytfinish på det rostfria stålet gör att beslagen passar perfekt med övriga rostfria detaljer i ditt badrum. Beslagen skruvas upp.
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
| Art.Nr. | AS-427 |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Stål |
| Djup | 50 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 150 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Askim |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 100 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | AS-427 |
| RSK-nr | 8743988 |
| EAN-nr | 7350025864983 |
