Toalettpappershållare Strand Stainless Billdal med hylla BI-416
Rek. pris 395 kr
263 kr
Se priset!

Billdal med hylla BI-416
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Billdal-serien har raka strikta former. Seriens borstade ytfinish på det rostfria stålet gör att beslagen passar perfekt med övriga rostfria detaljer i ditt badrum. Beslagen limmas upp.
Varumärke
Strand StainlessBeskrivning
Billdal-serien har raka strikta former. Seriens borstade ytfinish på det rostfria stålet gör att beslagen passar perfekt med övriga rostfria detaljer i ditt badrum. Beslagen limmas upp.
Recensioner
SGF Verifierad köpare
för 1 år sedanValde toalettpappershållaren för att slippa borra hål i kaklet och för att den har en liten hylla att lägga mobilen på. Gjorde rent väggen och satte upp hyllan. Väntade två dagar med att sätta dit pappersrullen och tre dagar innan jag använde hyllan. Efter en stund ramlade hyllan ned utan att mobilen låg kvar.
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
| Art.Nr. | BI-416 |
| Yta | Matt |
| Montering | Limmas |
| Färg | Stål |
| Djup | 60 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 80 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Billdal |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 140 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | BI-416 |
| RSK-nr | 8744019 |
| EAN-nr | 7350025865423 |
