Toalettpappershållare Theofils Tours med Lock
fr.249 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Tours med Lock
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Theofils Tours är en stilren detalj med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toalettpappershållare Theofils Tours är en stilren detalj med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000052T |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Tejpas |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Metall |
| Serie | Tours |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 134 mm |
| Bredd | 137 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
