Toalettpappershållare Zack LineaBlank
1 220 kr

Linea
Blank
1 220 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Linea ger en kraftfull och exklusivt uttryck i sin design. Denna är avsedd för en rulle och har dold fastsättning.
Varumärke
ZackBeskrivning
Toalettpappershållare Linea ger en kraftfull och exklusivt uttryck i sin design. Denna är avsedd för en rulle och har dold fastsättning.
Varumärket Zack fokuserar på modern design och högkvalitativt material i rostfritt stål som passar i alla möjliga badrumsmiljöer. Zacks tidlösa produkter blir pricken över i:et i ditt badrum.
Med den exklusiva serien Linea kan du välja om vill montera med skruv eller om de ska limmas fast. Limning är enkelt och pålitligt och perfekt om man vill undvika håltagning i badrummet!
Montering
- För skruvmonteringen finns redan fästmaterialet som behövs i förpackningen.
- För att montera med lim, köp till Väggfäste Zack Linea och Zack Monteringsklister.
Med den exklusiva serien Linea kan du välja om vill montera med skruv eller om de ska limmas fast. Limning är enkelt och pålitligt och perfekt om man vill undvika håltagning i badrummet!
Montering
- För skruvmonteringen finns redan fästmaterialet som behövs i förpackningen.
- För att montera med lim, köp till Väggfäste Zack Linea och Zack Monteringsklister.
Dokument
Recensioner
AndreasVerifierad köpare
för 5 år sedanTrevlig finish och byggkvalité. Saknade avrivningständer så 3d-printade egna och de kunde sättas dolt med god funktion. Något högt pris för att inte vara en "komplett" produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Zack |
| Art.Nr. | 840031 |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Utförande | Vägghängd |
| Serie | Linea |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 152 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 147 mm |
| EAN-nr | 4034398400315 |
