Toalettspappershållare Habo Angle Rostfri Borstad Självhäftande
Rek. pris 291 kr
180 kr
Se priset!

Angle Rostfri Borstad Självhäftande
180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare med enkel design av rostfritt stål. Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100387 |
| Yta | Borstad |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 120 mm |
| Serie | Angle |
| Höjd | 110 mm |
| Djup | 43 mm |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Självhäftande |
| EAN-nr | 7317901003874 |

