Toalettspappershållare Habo Plain Rostfri Blank Självhäftande
Rek. pris 291 kr
200 kr
Se priset!

Plain Rostfri Blank Självhäftande
200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Toalettpappershållare med enkel design av rostfri polerad stål. Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100385 |
| Yta | Blank |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 43 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 110 mm |
| Serie | Plain |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7317901003850 |

