Toapappershållare DuoBad Vilan
fr.830 kr
fr.689 krSpara 17 %Kampanj16 tim kvar!
Välj variant

Vilan
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuobadBeskrivning
Toapappershållare DuoBad Vilan, finns i krom och satin.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 23106D |
| Utförande | Vägghängd |
| Serie | Vilan |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Färg | Krom, Satin |

