Toapappershållare Duschbyggarna Gold med Lock
1 510 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Gold med Lock
1 510 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Duschbyggarna Gold med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Duschbyggarna Gold med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1803 |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Toapappershållare |
| Material | Mässing |
| Bredd | 137 mm |
| Serie | Gold |
| Höjd | 143 mm |
| Djup | 90 mm |
| Färg | Gold |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769206 |
