Toapappershållare Duschbyggarna Gold
1 020 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Duschbyggarna Gold är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Duschbyggarna Gold är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1804 |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Toapappershållare |
| Material | Mässing |
| Bredd | 135 mm |
| Serie | Gold |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 98 mm |
| Färg | Gold |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769213 |
