Toapappershållare med Lock Duschbyggarna Dark Rose
1 640 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose
1 640 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Duschbyggarna Dark Rose med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettpappershållare Duschbyggarna Dark Rose med Lock är en modern toalettpappershållare. Den har en rund väggplatta som skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2003 |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Toapappershållare |
| Material | Mässing |
| Bredd | 137 mm |
| Serie | Dark Rose |
| Höjd | 143 mm |
| Djup | 90 mm |
| Färg | Dark Rose |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769602 |
