Torkställning Demerx London Stålkonstruktion 20m
Rek. pris 738 kr
686 kr
430 krSpara 37 %Kampanj

London Stålkonstruktion 20m
430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Praktisk torkställning med generös hängyta, hela 20 meters hängkapacitet. Den är tillverkad i silver/grå färg och har en höjd på 92 cm (105 cm utfälld), bredd på 105 cm (180 cm med vingar) och djup på 55 cm. Torkställningen är perfekt för att torka kläder och andra tvättade föremål på ett smidigt sätt.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Praktisk torkställning med generös hängyta, hela 20 meters hängkapacitet. Den är tillverkad i silver/grå färg och har en höjd på 92 cm (105 cm utfälld), bredd på 105 cm (180 cm med vingar) och djup på 55 cm. Torkställningen är perfekt för att torka kläder och andra tvättade föremål på ett smidigt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 70131 |
| Färg | Silver |
| Material | Stål |
| Serie | London |
| Typ | Torkställning |
| Djup | 550 mm |
| Höjd | 1050 mm |
| Vikt | 2,35 kg |
| Bredd | 1800 mm |
| EAN-nr | 8002044439015 |

